Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak uložit zakoupené knihy z Amazonu do PC?

Ahoj lidi,
prosím můžete mi někdo poradit jak mohu uložit knihy co jsem si zakoupil na Amazonu z Amazonu do PC abych si je mohl uložit v nové čtečce co není od Amazonu. Prosím nepotřebuji řešit DRM jen potřebuji poradit jak nebo přes co mohu tyto knihy uložit do PC.

Děkuji za info a přeji hezký a klidný den :-)

Když máš knihy ve čtečce, tak po připojení čtečky k pc se ti tato objeví v "tento počítač" jako další disk a zkopíruješ soubory
*.mobi = knihy kam libo. Alespoň mě to tak funguje, ovšem já nikdy knihu přímo od Amazonu neměl.