Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké cviky na krční páteř? Točení hlavy

Dobrý den, mám asi tinnitus, a točení hlavy při ležení a při rychlém vstáváním, přičemž když si podržím (zmáčknu oči proti sobě), tak se mi to točení zlepší. Taky má se tendenci točit, když mám delší erekci. Taky mi zaléhávají uši. K doktorům už jsem byl mockrát a už na to seru, ví hovno, akorát to žere čas. Když se něco se zdravím takhle komplikovaně posere, tak už vám nikdo nepomůže, musíte doufat, že si to to tělo opraví samo. Jen škoda, že zrovna smyslové epitely mají jen velmi malou regenerační schopnost, k tomu můžou dopomoct jen infuze, na kterých jsem už byl.

Důvody racionální můžou být jen tři: psychické - to nikdy nelze popřít, cévní - ty cévy jsou tak malé, že je ani CT nezobrazí, takže to se stejně už nikdy nedozvíme (k tinnitu říkám), porucha středního ucha - u ušní jsem byl, nic nemůžou říct, nic nenachází, BERA a pod. vyšetření provedeny, jen možná takové ty kuličky ve vnitřním uchu (nevím, jak se to jmenuje), ale to by to točení mělo jinou charakteristiku. A pak je tu ještě krční páteř: Už od brzkého dětství jsem seděl u počítače a nehýbal se a postupně rostl do 186 cm, navíc se mé problémy hodně měnili během roku - charakteristika točení a dříve jsem měl pravidelné bolesti hlavy. Takže dejme tomu, že to je od krční páteře. Chodil jsem na rehabilitace, ale všechny cviky jsem už zapomněl a na internetu podle videonávodů jsem si to snad ještě zhoršil. Takže se chci zeptat, jestli někdo z vás nezná nějaké dobré cviky, nejlépe nějakou dobrou stránku s ilustrací, na krční páteř, třeba i preventivní?

Předmět Autor Datum
A už jsi si změřil tlak? Ty příznaky dost ukazujou na nízkej.
jirka44 07.10.2017 15:12
jirka44
Spíš vysoký tlak.
kozakl 07.10.2017 17:57
kozakl
Tlak mám v pořádku.
Gmer 13.10.2017 19:59
Gmer
když mám delší erekci. Nech si zmenšit pinďoura, máš ho moc velkýho a odkrví se ti při tom mozek.
čumil_old 07.10.2017 16:57
čumil_old
Dejme tomu, ale nic se zmenšovat nebude.
Gmer 13.10.2017 21:10
Gmer
Máš slušné medicínské znalosti (pokud jsi "univerzální", tak malé :-p). Na co se teda ptáš, když vše…
mif 08.10.2017 13:26
mif
Na dobrou stránku s pěkným přehledem cviků na krční páteř.
Gmer 13.10.2017 19:57
Gmer
Googlit umíš? Zadal jsem "cviky na krční páteř" a vyjela mi halda stránek, vesměs i s obrázky. Ale l… poslední
Zdenál 14.10.2017 11:44
Zdenál

Googlit umíš? Zadal jsem "cviky na krční páteř" a vyjela mi halda stránek, vesměs i s obrázky. Ale lze očekávat, že na Tvoje specifické problémy budou potřeba specifické cviky. Zašel bych za fyzioterapeutem nebo na rehabilitaci, tam by Ti mohli poradit lépe...

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru