Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rada - názor

Dobrý den včera jsme měli s přítelem 2 leté vyročí našeho seznámení. Napsal mi sms ( myslím na tebe a na naše první setkání) nic o tom že mě má rád
Navíc jsme se měsíc neviděli, protože má moc práce. Co si o tom myslíte. Díky za odpovědi

Nevíme, jak jste oba staří, co děláte/studujete, jaké máte rodinné zázemí a tak...
Pravda, je nám do toho profesor Putna. Ale když se znáte dva roky a ještě spolu nebydlíte, pokud vám není řekněme šestnáct - sedmnáct, tak je v tom vašem "vztahu" něco zvláštního.
Když jsem se seznámil se svou nynější manželkou, tak půl roku po seznámení jsme se brali, svatbu jsme trochu uspíšili, ne z obvyklého důvodu, ale že jí to místo, kam po svatbě chtěla nastoupit, abychom mohli bydlet spolu, nechtěli držet moc dlouho.