Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modus operandi doručování ČESKÉ POŠTY ?

♦ Stala se mi zvláštní věc: Viděl jsem auto české pošty, jak zastavilo u domu a zvonilo, nejspíš chtěl doručit balík (to si domýšlím), avšak jsem tam nešel, tudíž si řidič asi myslel, že nejsme doma (to si domýšlím). Ovšem v schránce nezanechal žádný vzkaz ani samotný balí(če)k.
♦ Otázka tedy je, proč takhle postupoval. Nebo je možné snad, aby balík měl nastavený některý tento příznak ?:
- zkusit doručit další den (oproti standardnímu zanechání lístku v schránce)
- při nezastižení vrátit odesilateli

U nás to probíhá obráceně...vidím auto pošty, raduju se, čekám balík, auto zastavuje, jdu mu naproti, než seběhnu dolů, auto je už v trapu, ve schránce výzva k vyzvednutí balíku na poště !!!

Když se zadaří a odchytnu je na zpáteční cestě, ještě jsou nasraný, že po nich ten balík chci . Nerozumím tomu, ale to je realita.
To samý nasrání mě chytá, když nefunguje tisk účtenky za spotřebu vody, takže dostanete složenku, jenže ta zasraná složenka od Aqua se prostě nedá zaplatit kartou, prostě NE !!! Takže ještě 25 kč za složenku, to je mazec...