Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem První sex

Ahoj je mi 19 let a jsem stále panic. Dříve jsem se pokoušel o sex s jednou dívkou, která mě přitahovala ale mě se prostě nepostavil. Od té doby se toho strašně bojím a nemůžu se pohnout z místa. Nejsem zrovna největší a ani nejmenší tam dole. Čím dýl to trvá tím víc mě to utápí do depresí. Pravidelně cvičím už 2 roky a při masturbaci je všechno v pohodě. Nikdy jsem nevyrůstal s otcem takže nevím s kým jsem si o tom měl promluvit Díky za případnou radu. Jde spíše o pomoc s mindrákem

loading...

Která si ho nepostaví, tak si ho nezaslouží.

Není jiná možnost než to občas vyzkoušet, pokud tě bude holka opravdu přitahovat a ty jí taky, tak se to nakonec povede.
S první slečnou jsme to zkoušeli asi třikrát než se to konečně povedlo. Máš ruce a pusu, dlouhá předehra a ono se zadaří.

Asi už jsem starej, ale mám potřebu ti napsat, at použiješ nějakou ochranu.