Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přítel jde raději do posilovny než aby byl semnou

Dobrý den, prosím o radu. Je mi 18 let a mám 21letého přítele. Přítel šel dál studovat a domů jezdí pouze jednou za 14dní na víkend a pak na různé prázdniny a podobně. Před časem začal cvičit a chodit do posilovny a docela ho to chytlo. Jenže teď jak se vidíme málo tak mi to začalo docela vadit :( místo toho abychom si přes den udělali výlet tak on jede do posilovny a trávíme spolu pouze večery. Snažila jsem se ho přemluvit že když vynechá jeden den tak to nevadí, ale on si postavil hlavu, že prostě jít musí. Jsem ráda, že má něco co ho baví, nechci mu v tom nějak překážet ale hrozně mě to mrzí.. když se vidíme takhle málo, očekávala jsem, že spolu budeme třeba celý víkend a ne že bude trávit jediné sobotní odpoledne v posilovně.

loading...

Zajímavé, že kromě Karllla nikoho z vás nenapadlo, že by do té posilovny mohla jít ona s ním, když s ním chce trávit čas.
Namísto toho radíte, že chlap, který si neuřízne koule (nepodřídí se všem ženským požadavkům) ji vlastně nechce...
Taky je dobré si uvědomit, že kdyby dotyčný necvičil/neudržoval se v kondici, tak by sním určitě ani nebyla.

Posilovu navstevuje i na miste studia :/ je do toho fakt zapaleny a ma rozvrzene i dny odpocinku apod.. (coz jsou snad jen dva nebo jeden den v tydnu).. Ja bych treba hrozne uvitala kdyby se alespon snazil vymyslet nejaky kompromis. Napr. Mohl rano vstat driv a jit si zacvicit a pak byt semnou :// Rikala sem mu to a on se mi omluvil ze ho to nenapadlo a ze priste uz to tak nebude. Ale i tam me stve ze to nenapadlo jeho :D

Taky je dobré si uvědomit, že kdyby dotyčný necvičil/neudržoval se v kondici, tak by sním určitě ani nebyla.

Ne všechny holky letí na svaly,u některých má přednost třeba mozek,slušné jednání a pozornost.Takže místo společně stráveného času po týdnu odloučení jít zase posílit svaly o dalších 0,01% je asi blbý argument.