Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pobavit se o ukonceni vztahu?

Randival jsem s jednou holkou, vypadalo to velice slibne a da se rict ze uz jsme spolu chodili, jenze ja pak byl mesic pryc a kdyz jsme se setkali, tak to bylo noo takove divne(nebyli jsme si jisti zda spolu chodime ci co, ano spatne), asi tim ze jsme se nevideli mesic. Ale zeptala se me jestli spolu chodime a ona ze nevi,ze se chce jeste rozhodnout, ja byl pro. Po par dnech mi zacala odpovidat na zpravy po nekolika hodinach a da se rict ignorovat. Ja byl z toho docela nasrany proste jsem si rekl, ze se neco posralo a uz jsme si nenapsali/nevideli se. A nechtel jsem s ni o tom mluvit. 2 mesice se mi darilo to vubec neresit, ale ted se mi vraci do hlavy a moc se nemuzu soustredit na normalni veci. Jelikoz jsem se s ni nebavil proc to mezi nama skoncilo,protoze jsem fakt nechtel to resit. Tak si rikam jestli by mi nepomohlo se s ni o tom pobavit, zaroven se ale bojim ze bych ji mohl chtit zpatky jeste vic, kdyz uz to neni mozne a byl z toho mimo pak.

Co si od toho slibuješ? Jen potvrzení toho, co už dávno víš. Stejně ti řekne nějakou neurčitou odpověď, aby ses neurazil. Nedělej ze sebe blbečka a nedolízej, buď chlap, co má koule.
Já vím, že vnitřně tě to žere, ale musíš se s tím poprat. Nejlepší zapomnění na jednu najdeš v náručí druhé. Ženských jsou mraky a těch "pravých" mezi nima je taky dost.

Životní zkušenosti mi ukázaly, že ženský, co nedokážou narovinu říct, co se stalo, stojí za hovno. Když je i po mnoha letech potkám, nejsou schopny říct ani to pověstný "bů". Jestli se za tu kratičkou životní etudu stydí, či co, to nevím, ale jsem rád, že jsem s nimi nezůstal a upřímně řečeno, nestojí mi ani za uplivnutí.