Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem marihuana

je bezpecne zit pod jednoiu strechou s clovekem, co nekolikrat denne huli travu, nemuze treba nejak ohrozit male deti?

Sám trávu neužívám, ale myslím, že je to rozhodně bezpečnější, než žít pod jednou střechou s alkoholikem. Co se týče ohrožení, po trávě asi nehrozí nějaká agrese, ale vynalézavě (třeba na trampolíně) by klidně dítě ohrozit mohl :-)

je to rozhodně bezpečnější, než žít pod jednou střechou s alkoholikem.

+1
- Voilà
- V holandsku, nebo ve spanelsku huli kazdy druhy, kdyby po tom meli byt agresivni by to vypadalo jinak.
PS : Ze jsou magori co jsou po tom agresivni, nebo hlasky tpu "rozjela psychozu jak prase"i, tak ti jsou agresivni po vsem, co sem tak videl, nebo znam, spis naopak, lidi jsou spis klidnejsi ..
* Lidem to spis prospiva nez skodi, nekomu se lip spi, nekdo je uvolnenejsi, nekdo se smeje, ale s nicim se nesmi prehanet !! Travku i hasis jsem uz zkusil, nikdy jsem agresivni nebyl a nikdy jsem to neokuril zavolantem.