Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám problém být sám sebou

Dobrý den, mám takový problém který mě už od začátku roku trápí, nedokážu být sám sebou ve společnosti kterou neznám bůh ví jak dobře. Abych byl já skutečně sám sebou tak bych snad musel strávit 2 měsíce s danou osobou v jedné místnosti. Abych to k něčemu přirovnal moje "já" se zahrabe někam hodně hlubokou a já pak funguju jen na základních slušných společenských mravů. A dělá mi to problém zejména u seznamování s dívkami, je mi 19let a do teď, zejména z toho problému jsem žádnou neměl. Sám se snažím s tím něco dělat, chodím do společnosti, snažím se poznávat nové lidi ale přijde mi že bez výsledku. Což mě přivádí do depresí jestli budu schopen si někdy někoho vůbec najít protože už se mi stalo že právě díky tomuto chování jsem začal své kamarádky nudit a momentálně už mám strach někomu vyznat své city.
Opravdu rád bych kdyby jste mi někdo napsal že v tom nejsem sám, ideálně nějak poradil jak proti tomu bojovat. Budu si moc vážit jakékoliv pomoci

nedokážu být sám sebou ve společnosti kterou neznám bůh ví jak dobře

Téměř každý hraje trochu divadlo v nové společnosti. A to jaký je skrývá.
Na poznání člověka je potřeba čas a "krizové situace" :)

"Někdy se otoč kudy jsi už prošel, třeba je tam někdo kdo nemá odvahu na sebe upozornit."