Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slovní úloha - prosím o POMOC

Dobrý den. Jsem studentka střední chemické školy a hledala jsem praxe v chemické firmě nedaleko mého bydliště. Naneštěstí jsou všechny místa již zabraná, nicméně mně zaslali formulář na vyplnění, který by mně mohl jisté místo zajistit. Je zde však úloha, kterou nedokáži sama vyřešit. Ptala jsem se naší učitelky, ta se zasmála a řekla, ale bohužel mi k tomu víc neřekla. Chtěla bych Vás všechny, kdo si toto přečte, moc požádat, zda li byste mi nebyli schopní pomoct. Ať už naleznutí odpovědi na internetu, nebo optaním se člověka více znalého v této problematice. Moc bych si toho vážila a hrozně by mne to pomohlo. Otázka zní: Vymyslete problém, na jehož řešení se musí podílet výzkumníci tří oborů (biologie - chemie - fyzika), stručně vysvětlete úlohu každého z nich. Ještě jednou předem moc děkuji za případné nápady.

Může jít třeba o lék.. Farmaceuti navrhnou strukturu toho léku, pak to jde chemikům, kteří posoudí, jestli by ten lék šel připravit a vlastně provedou syntézu..Biolog je vlastně schopen říct, jak to na organismus bude působit. Zná anatomii těla. Jenže k čemu tedy ta fyzika ?