Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Číslo balíku

Dobrý den. chci se zeptat, jde zjistit číslo balíku, když jsem nedostal nebo ztratil podací lístek? Mám pocit že když jsem dával balík a vypsal podací lístek, následně jsem ho dal pošťačce a řekla že je to vše a odešel jsem. nic mi nedala. bylo to taky poprvé, co jsem něco posílal. Díky.

mobil i email na ně jsem tam napsal ale oni chtěji číslo balíku, že prý to jinak nedohledají, protože to maji v elektronicke evidenci ty balíky. na poštu jsem volal, jakmile jsem to řek, odsekla mi, že to nedohleda, že to mam na podacím listku a hned řekla nashle... takže očividně jsem v háji co??? :(

A na tom balíku jsi neměl nic ? Adresu adresáta / adresu odesílatele ? Nebo tak podobně ?
Nebo si snad jen ji předal čistý balík bez jakéhokoliv označení ?

Pokud ho nedohledají a neví kdo ho dal na poštu nebo kam patří tak ho najdeš už jedině na aukci v brně :D

Snad na poště ví kam ho mají poslat a ty už můžeš jen doufat na odezvu adresáta

měl jsem tam svou adresu i kontakty, a byla tam samozřejmě i adresa společnosti kde jsem to posilal a taky i jejich kontakty. ikdyž vlastně ty kontakty byli spíše na podacím lístku. který jsem ztratil... už je to dva týdny. volal jsem na tu společnost, byla to společnost KOSS (sluchátka), bylo to asi týden po odeslání balíku a jelikož nemám číslo balíku tak to prý nedohledají. ale zkusil jsem jim dát své jméno a adresu a řekl mi ten Pán, že to dohledat neumí. že na to mají 30 dnů tak že mi nezbývá nic jiného než čekat.

Posílal jsem zhruba před rokem a půl doporučený dopis ve kterém byla faktura za kterou jsem měl dostat 4500 kč. Uběhlo asi 14 dní a dotyčný fakturu nedostal. Mazal jsem na poštu a chtěli podací lístek, ten už jsem někde zašantročil. Měl jsem podací číslo, ale poštu to nezajímalo. Naštěstí asi po dalším týdnu se náhle zásilka objevila a peníze za fakturu jsem obdržel. Je mi doteď divné kde to vázlo 3 týdny když to doporučeně trvá maximálně 3 dny.