Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posílám balík a slečna mi poslala divnou adresu

Ahoj. Omlouvám se za zařazení tématu, ale mám posílat balík a slečna mi poslala svoji adresu. Když jsem ji zadala na mapy.cz, tak adresa sice existuje, ale má jiné poštovní směrovací číslo (např. místo 480 02 mi slečna poslala 480 06).... to ji to ale nepřijde domů, nebo ano? Když ji to přijde do jiné části města, tak jak ji to můžou poslat dom? Nebo je to normální?

Ono to stejně do toho města jde přes nějaké depo a pak se balíky rozdělují a rozváží.Neboj se,oni pošťáci všechny ulice ve městě znají a pošlou to správně.Pokud tedy nejde o zásilku Balík na poštu,tam se vždy píše PSČ přímo té pošty,kde si to adresát vyzvedne sám.