Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Střední škola s oborem Výpočetní techniky

Ahoj,
mám tu další problém :D
Už za chvíli budu muset podávat přihlášku na SŠ ( ještě teda pár měsíců ale uteče to rychle).
A měl bych zájem o SŠ na obor výpočetní technologie, to už jsem rozhodnutý a ne fakt to není , protože rád hraju PC hry :) Rád programuji atp. takže z tohoto důvodu.
Ale mám dilema, rád bych na SŠ někam do Prahy, ale je jich tu fakt mnoho na výběr, nemá někdo nějaký tip? Dále bych potřeboval jestli se fakt vyplatí na soukromou, 36 000,- za školné + ubytování na rok, no mě to prostě připadá fakt hodně :)
Díky moc všem.

Tou soukromou školou míníš proseckou SSŠVT? Znám v Praze jen dvě soukromé SŠ,
které měly slušnou úroveň výuky IT. Nevím, jak je to s dalšími předměty na Proseku,
na té druhé to bohužel za moc nestálo. Je to ale už pár let, úroveň se mohla zhoršit u obou.

Hledej radši veřejnou školu, na těch bývá úroveň výuky vyšší.