Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 14 let puberta nikde

Dobrý den je mi 14 let a všichni mí spolužáci už řeší holky a chovají se jak kdyby byly hiperaktivní ovšem mě takovéto věci ještě vůbec nezajímají a vzhledem k tomu že mi často říkají že jsem divnej tak se chci zeptat někoho rozumného jestli je to v pořádku nebo ne, jen by mě zajímal váš názor?

loading...

Koukni se sem
www.zpovednice.cz/
jaké "problémy" mají -náctiletí co v tom věku už mají nějaký "vztah" a asi dojdeš k názoru, že pokud s tím nebudeš pospíchat, tak vůbec, ale VŮBEC o nic nepřijdeš. Píšu z vlastní zkušenosti, v tvém věku jsem byl asi taky takový.
Pokud bych se nějaké chytnul, když mi bylo tak jako je teď tobě, asi bych už neměl šanci na tohle
http://www.youtube.com/watch?v=F_qMrohT0a4
a to by byla škoda, hodně mi to dalo do života (než mi to manželka zatrhla).

BTW: když jsem byl ještě šťastně svobodný a ti co mi to záviděli se snažili mne s nějakými seznámit, tak jsem se s jednou (byla to lékařka, gynekoložka) bavil, říkala, že za ní chodí -náctky "v tom" a když se jich ptá, proč, když "s tím" chtěly začít za ní před "tím" nepřišly, že by jim poradila nějakou antitento, tak odpovídají: "Když já jsem se styděla."

:beer: