Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde na netu koupit levné dámské hodinky hranatého tvaru?

Dobrý den, nevíte prosím někdo o nějakých hezkých hranatých hodinkách tak do 300 kč? S kamarádkou si chceme dát k vánocům menší dárek a já vím, že se jí líbí jednoduché hodinky hranatého tvaru. Ona už mi kdysi dávno jedny ukazovala. Byly pěkné a levné. Teď už žádné najít nemůžu a když jo, tak jen drahé. Nevíte prosím někdo o nějakých? :)

Hranaté hodinky dělá třeba Cartier nebo Jaeger-LeCoultre, ale podívej se spíš tady nebo u nejbližšího vietnamského hodináře. Možná to chce spíš vyrazit ven a projít obchody, levné věci bývají v různých hodinářstvích v hypermarketech. Objednávat něco za tři stovky přes net se kvůli poštovnému ani nevyplatí, jedině snad z Číny.