Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kuchyňský nůž

Dobrý den,

máte nějaké zkušenosti s kvalitním kuchyňským nožem? Hledám dárek na vánoce :) Cena řekněme do 4000kč. Max. 5 :) Nějaký, s kterým se dobře pracuje, má kvalitu, ale i vzhled, když už je to dárek. Děkuju za rady

Upřesním...chtěl bych nějaký univerzální nůž (tzv. šéfkuchaře apod.) s čepelí od 18cm.

Jedná se o trochu výjimečné vánoce (v konkrétních souvislostech), takže jsem si říkal, že něco, co má jakýsi punc luxusu...co říkáte na tohle:

http://japonskeostri.cz/322-6030-ran-69-nuz-sefkuchare-9006953060307.html

Ta damašková ocel prostě vypadá jinak :) Ikdyž vím, že cena/výkon tam nebude asi ak dobrý, ale co už. Ale to jen tak uvažuju :) Kupovat něco budu až po víkendě :)

A wusthofa bych si koupil pro sebe třebas :)