Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Důvěřovat těmto stránkám?

Dobrý den, jen tak si prohlížim různé webovky se zimníma botama, když jsem objevil tyto stránky kde jsou obrovské slevy.. možná je to ovlivněno černým pátkem, ale ani samotné stránky na mě nepůsobí věruhodně. Proto se obracím sem, zda nemáte s těmito stránkami nějakou zkušenost, popř. jak působí na vás a zda by jste si z nich něco objednali. Na internetu jsem žádné recenze nenašel, děkuji.
Stránky: http://www.pradlo-heinzke.cz

podla vašich cz stránok oversito.cz sa jedná o internetového predajcu Daniela Heinzkeho z Opavy,ktorý zatial nemá žiadne negatívne hodnotenie a stránky na ktoré si dal odkaz sú stránky jeho firmy,trošku zádrhel je možno v tom,že fma.Heinzke je skôr orientovaná na velkoobchod-toto označenie má aj v embléme firmy Heinzke-velkoobchod,takže mnohé "zvýhodnené" ceny môžu/nemusia/ byť ceny velkoobchodné,nie maloobchodné,ono to bez registrácie a vytvorenia zákazníckeho konta nieje možné na prvý pohlad na stránkach poznať,či sa jedná o velkoobchoné ceny,alebo či tam vôbec môže vôbec nakupovať bežný maloobchodný zákazník alebo či tá nízka cena nebude len vtedy,keď odoberiem napr. jednu paletu outdoor salomonov etc...