Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno O čem se bavit s holkou?

Jsme s přítelkyní už dva měsíce. Já jsem spíš takový introvert, v konverzaci nezkušený a podařilo se mi sbalit solidní desítku, ale nastal problém že mi připadá že se nemáme o čem bavit. Snažím se pořád s ní mluvit ale nedaří se mi ji rozpovídat (a to s ostaními upovídaná). Co dělám špatně? jak najít společnou řeč? zkoušel jsem snad všechny témata, společné nemáme ani školu ani koníčky ani přátele. Vždycky mám v rukávu nějaké témata aby nenastalo trapné ticho ale připadá mi to takové nucené, skáčeme od tématu k tématu. Jak ji přinutit víc mluvit? tak nenuceně, prostě normální pokec.

loading...

společné nemáme ani školu ani koníčky ani přátele.

Tak to budete mít těžké,co vás (kromě sexu) bude držet spolu?Za chvilku se fakt nebudete mít o čem bavit a každý bude koukat zmizet za svými zájmy.Chce to zkusit nebo domluvit nějaký kompromis.Ne že by ses musel hned přihlásit do kurzů háčkování a pletení(to stejně Desítky asi nedělají),ale nějaký společný zájem a cíl,jak trávit čas společně,byste mít asi měli.Co třeba cestování,kurs tance apod.?I když pro studenty to bude asi finančně dost nedostupné.Tak třeba jen turistika po okolí.

Konečně normální odpověď. Je problém v tom že má každý den taneční tréninky (učí street dance), o víkendu na mě moc času nemá protože má soutěže a když soutěže nemá tak jede domů. Zkoušel jsem jí navrhnout jet někam na výlet, na kola, na lyže, na všechno mi odpověděla že to nestíhá (dopoledne škola, večer tanec a víno s kámoškama).

Tak to nebude klapat. Kdo by chtěl přítelkyni, která na něj nemá čas. A navíc když toho nemáte mnoho společného... Pokud si třeba ani neodpusti víno s kámoškama místo aby šla na víno nebo třeba na večeři s váma.. přece když o někoho stojím tak si na něj musím umět udělat čas.

Já jsem se pokoušel chodit s takovou podobnou. Pár let jsem to vydržel, pak mi řekla, že nemá cenu, abychom se scházeli. Protože jsem v tu dobu došel ke stejnému názoru, tak jsme se rozloučili a já jsem byl rád, že ji mám z krku. A když se tak ohlížím do minulosti, tak si říkám, že jsem vůbec, ale VŮBEC o nic nepřišel.

...podařilo se mi sbalit solidní desítku...

Proč si myslíš, že se ti podařilo ji sbalit? Jak často se scházíte a co podnikáte, když má na tebe náhodou čas (tedy kromě sexu, pokud už na něj došlo)?

Podařilo se mi ji sbalit protože spolu chodíme a děláme věci které páry spolu dělají. Dřív třikrát až čtyřikrát týdně, od doby co máme tyto problémy jednou týdně. Většinou jdeme ven se někam projít, někdy do restaurace. Už jsme spolu byli jednou na víkend, takže ano

Takže si jednou týdně někam vyjdete. Sorry, ale tohle není chování zamilovanýho páru, tohle je jen takový "usmívání" a společenská povinnost, abyste mohli mít na Facebooku status "zadaný".
Páry, co spolu opravdu chodí, tak si hledají cestu, jak spolu strávit každou volnou chvíli. Vy dva spolu skoro nejste a ani si nemáte co říct. Sám vidíš, že to jediný na ní je to, že je hezká. Ale jinak nic.
Dřív, nebo později, to někdo z vás ukončí. Buď ty, že tohle nikam nevede, nebo ona z jakýhokoliv důvodu, kterej se stejně nedozvíš, protože ti pravdu neřekne.

Najdi si jinou. Tohle ber jako zkušenost, abys věděl, co od holky čekat - abyste byli spolu a hlavně si měli co říct. Hezkej xichtík není všechno. Jo, je to dobrý na chlubení před kámošama, to jo.

Nevšiml jsem si, že by tu bylo uvedeno, kolik je tobě a jí let, případně co děláte nebo studujete.
Pokud tak patnáct, šestnáct, tak bych to nechal tak, ono se to časem vystříbří. Pokud kolem třiceti, tak máte čas pouvažovat o společném životě, dětech a tak. A to by se společné téma asi našlo.

Ber to tedy,jak píše už Prasak,jako výměnu auta za jiné.Koukej po jiných,v klidu vybírej a tuhle si zatím nech "na dojetí",než ji vyměníš.Ať pak nejsi sám a v nouzi honem neulovíš první vhodnou oběť.Možná to bude i výhoda,když máš tuhle,protože případná další bude potěšená,že se Ti líbí víc než ta desítka a bude se i víc snažit,aby vyhrála.Hlavně se nějak moc nezaláskovávej,jestli Ti je 15-16,tak máš dost času a těch holek budeš mít stejně asi ještě víc.Tak hodně štěstí.

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/filipovska-pavlina/nej-nej-nej-208353

Máš ženskou co se ti líbí, tak si to užívej, dokud můžeš a neřeš ptákoviny. Až budete mít témata na kterých se shodnete, třeba kde vzít peníze na zakoupení nábytku do obýváku tak skončí sranda a začne náboženství.
Bavili se dva chlapi a ten jeden se toho druhého ptal, jestli doma myje nádobí. "Já?! Já! Nádobí?! Já jsem doma NĚKDO!" "Jak to?" "No, manželka vždycky přijde domů a říká: 'Někdo by měl vynést koš... někdo by měl dojít nakoupit...'"

Manžel vypráví v hospodě: "Než jsem si vzal svoji ženu, to bylo pořád víno, ženy a zpěv. Teď, co jsem ženatý, to je akorát pivo, tchýně a televize."

Přijde ženská domů, rozhlédne se po bytě a vidí: Nevyužitej mužskej.

:-D:-D:-D:beer: