Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s první láskou

Dobrý den potřebuji poradit.Před rokem jsem ve škole poznala kluka se kterým jsem chodila na volitelný předmet.Pořád mě tenkrát trochu provokoval a já ho nesnášela.Pak začal nový školní rok,já jsem byla nemocná a najednou jsem na něj začala myslet,nejdřív jsem myslela že mě to přestane ale nepřestalo a začala jsem se mu vyhýbat .Potom se to dozvěděla holka ve třídě a řekla že jsem se mu líbila,a potřebuji poradit mám jí věřit, mám se mu dál vyhýbat a nebo si s ním promluvit a zjistit pravdu.
a myslíte že když mě takhle občas trochu provokoval že měla pravdu a navíc mi před pár dny mi moje spolužačka řekla že si nás dvě spletl myslel si že se ona jmenuje jako já a nevím co si o tom mám myslet a k tomu mi moje kamarádka řekla že když kolem mě prošel smutmě se na mě díval (2x) myslíte že to něco znamená a mám na něho zapomenout a dál se mu vyhýbat nebo z něho překonat nervozitu a něco udělat.

Pořád mě tenkrát trochu provokoval a já ho nesnášela.
...holka ve třídě řekla že jsem se mu líbila

Třeba nevěděl jak se seznámit a tak provokoval,aby sis ho vůbec všimla.Ovšem zřejmě to přehnal,když jsi ho nesnášela,tak to prostě hned vzdal.
Normálně ho začni zdravit,začni se bavit.Ne tak,že ho hned chceš balit,ale prostě že ho ráda vidíš.Když jen tak pozdraví bez zájmu,tak si asi ten smutný pohled vykládáš špatně.Ale když po pár potkáních uvidíš,že Tě taky moc rád vidí,můžete to rozvinout dál.