Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno návštěva nemocnice?

Zdravím,prominte jestli jsem ve špatné kategorii ale jde o tohle.

Je to už nějaký ten pátek co mi spolužák (nechtěně) shodil židli na nohu. (opěrátko židle mě udeřilo do nohy)

Od té doby mě to HLAVNĚ při chůzi dost bolí a nezlepšuje se to.

Je to již delší dobu tak bych se vás chtěl zeptat zda to mám nechat být nebo s tím jet do nemocnice.

Myslel jsem že to bude jen naražený ale jak píšu: už je to nějaký čas zpátky a nezlepšuje se to.

Ještě stále funguje nemocnice Rubava. Tak tam vřele doporučuji. Vyhlášení lékaři,vždy k dispozici,100% úspěšnost všech zákroků,běžně dělají na 100% i to,co ještě nikde jinde ani nikdo nezkusil,vždy volné operační sály bez čekání !!! a navíc,takový počet ošetřených úrazů nemá žádná nemocnice v Praze ani za měsíc,co tam za den. ::)