Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Frigida

Dobry den,
bojim se, ze moje pritelkyne je frigidni, nijak nevyhledava sexualniho kontaktu a ani na pouhe mazleni nema chut.I ona sama priznala, ze na to nema chut a nepotrebuje to. Ona je jeste panna, jsem jeji 1.pritel. Chci se zeptat jestli je mozne, ze je skutecne frigidni, protoze je mi divne, ze na to nema chut kdyz je panna, ze nechce zkusit jake to je.jsme spolu 2 mesice a jsme spolu stastni a tak to nechapu, chapu,ze kdyz je panna tak asi se toho poprve muze bat, ale zarazi me to, ze na to nema vubec chut:-(

loading...

Masturbuje? Jestli nikdy, je to nejspíš frigida a nic moc s tím asi neuděláš.

Rada: Neptej se ji na nic. Udělejte si dobrej večer, dejte si víno, atmosféru a pak na ni vlítni (samozřejmě ne zhurta a proti její vůli). Uvidíš jestli se nakonec vzpamatuje. Ikdyž první sex je vždycky bída, ale když řikáš že tě miluje, tak co by pro tebe neudělala ne? Třeba se ji to nakonec časem zalíbí.