Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se dostat přes holku

Rozešel jsem se pritelkyni a otázka je jasná. Jak na ni přestat myslet? Byl jsem do ni strašně moc zamilovaný a byla to moje chyba ze jsme se rozešli. Furt si vyčítáno ze kdybych to udelal jinak tak by se to nestalo. Snažím se s jinyma holkama bavit ale proste pořad myslim na ni. Nechci to vsechno prožívat znova to seznamování, první pusa, prolomení ledu a tak..nějaké rady? Nejsem ten typ co má sex s holkou bez nějakého pouta.

loading...

Díky všem za rady, jde vidět že jste jenom tlupa blbců co sedí celý den za počítačem a jediný hřejivý pocit lásky který v životě kdy ucítíte je když vám maminka přiveze v neděli po obědě jídlo na celý týden. Teda pokud s ní stale nebydlíte.

Hlásím se mezi ty blbce. Taky se se mnou rozešla dívka a já, nevěda co dělám ve svém žalu jsem si koupil
[img.obrazky.cz]
a začal jsem provozovat takový sedavý sport:
http://www.youtube.com/watch?v=F_qMrohT0a4
a do života mi to hodně dalo (než mi to manželka zatrhla).
Jedno kalné ráno,
které zaspat měl jsem spíš,
ležel v schránce dopis, jenž tvou vůni měl.

A v tom listě bylo psáno,
že mě navždy opouštíš.
A já zemřít a skončit s vším v tu chvíli chtěl.

Šel kolem chlapec s bílou hůlkou,
schod za schůdkem stoupal výš.
A můj vlastní kříž menší byl, než se zdál.

Každá trampota má svou mez.
Kdeže nářky mé jsou dnes?
Vždycky důvod mám žít dál.