Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se ubytovat v pensionu či hotelu?

Je mi 18 a ještě jsem se takhle nikdy neubytovával. Chci se zeptat – jak se ubytovat? Lzte to i bez objednávky předem? Prostě tam jen tak přijít, a zeptat se, jestli mají volno? A co na to všechno potřebuju? Doklady? Občanku? A co ještě? A lze se takhle bez problémů ubytovat třeba jen na 1 den? V nějakém normálním pensionu či hotelu? A jaké cca bývají ceny na 1 den? Díky moc.

Lzte to i bez objednávky předem? - ano
Prostě tam jen tak přijít, a zeptat se, jestli mají volno? - ano
A co na to všechno potřebuju? Doklady? Občanku? A co ještě? - obcanku
A lze se takhle bez problémů ubytovat třeba jen na 1 den? - ano
V nějakém normálním pensionu či hotelu? - ano
A jaké cca bývají ceny na 1 den? - rozne