Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektrická kytara v bytě

Dobrý den, uvažuji o novém koníčku a to je hraní na elektrickou kytaru. Chci se ale zeptat, zda by to mohl být nějaký problém mít to v bytě. kvuli hlasitosti. případně pokud je zde někdo kdo hraje na el. kytaru tak bych rád uvítal pomoc s výběrem první kytary. nejlépe celého setu. co nejlevněji. Diky.

Nazdar
• I kdyz uz je to par let zpatky, take jsme meli kapelu, sice jsme nehrali v pokoji, ale ve sklepo|garazi, které jsme zdi obklopoli kartonem na vajicka kvuli utlumeni zvuku.

• Z tech prumernejsch, ale se zachovanim kvality, bych ti doporucil zkusit "Ibanez".

Tip - Jestli hrajes sam doma, muzes pouzit "sluchatka" -)
Jestli se teprve ucis, mozna bych zkusil i akustiku..