Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Život v Dánsku, Plavec záchranář

Zdravím,
Už brzy budu maturovat a tak se chci nějak teď ze zajímavosti zeptat na něco.
Už dlouho mám představu, že v dospělosti chci žít v Dánsku a sloužit tam jako tamní plavec záchranář. Mezitím však si na to nejspíše nějak musím vydělat, protože počítám, že stěhování a změna občanství nebude laciná věc. Zkrátka mezi střední školou a životem v Dánsku si na to nějak musím vydělat a jelikož jsem už od svých dětských let u sboru hasičů, tak asi cesta, jak si vydělat je jasná. Profesionální hasič.
Vás se zde chci zeptat, kdo s tím už má nějaké zkušenosti. Něco o přesunu do Dánska, něco o životě v Dánsku, něco o plavci záchranáři, nebo ještě to, jestli náhodou v Praze nebo v celé ČR není nějaké podobné povolání, že bych třeba vytahoval tonoucí z Labe atd... Snad mě chápete.
Prostě bych chtěl znát Váše zkušenosti s tímto.

Děkuji všem.

Ha, tady je to samej českej snílek (co nevidí za hranici svýho paneláku).
Chceš žít v Dánsku? Nejjednodušší, a vlastně jedinej způsob, je odstěhovat se do Dánska. Nijak extra peněz nepotřebuješ, stačí rezerva na zpáteční cestu a na měsíc přežití v cílové zemi.
Když to nevyjde, vyjde to příště. Nenech se oblbnout negativníma čecháčkama. Do Dánska kdyžtak dojedeš i stopem.