Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Divný" sen

Dobrý "večer?", pred chvíľou som sa zobudil a sníval sa mi nie až tak hrozný sen. Mal som ťažký deň tak som si pospal a pred chvíľou som sa teda zobudil. Ale keď som sa zobudil, zarazilo ma to, čo sa mi snívalo. V tom sne, som bol na nejakom opustenom mieste s mojou priateľkou ktorú v realite ani nemám. Ona sa išla niekam pozrieť tak som sa viac rozhliadal. No to na čo som narazil, ma v sne vystrašilo. Videl som obeseného slendermana. Viem že som dostal nejakú úlohu, tak som to teda išiel splniť. Dostal som za úlohu preniesť nejaké tašky z jedného domu do druhého. Keď som išiel priniesť poslednú tašku, tak dvere, v ktorých sa tá taška nachádzala boli už zatvorené. Keď som sa ich snažil otvoriť, nešlo to, a akoby sa na mňa nejaké oko pozeralo, ktoré bolo na vrchu tých dverí. Keď som tie dvere "vyvalil", nebola tam taška, bola tam nejaká ulička a keď som sa pozrel rovno, opäť som videl obeseného slendermana. Keď som išiel za svojou priateľkou, nevedel som ju nájsť, bol som v nejakom dome, kde boli dvere a počul som detský plač ako sa ozýval z dverí. Po chvíli tam prišla aj priateľka a otvorili sme dvere. Keď sme sa na to dieťa pozreli, nebolo to obyčajné dieťa, to dieťa malo veľkú silu, a vyzeralo to ako keby to bol malí dospelí človek. Bol oblečený v nejakom plášti hnedom. Zobrali sme ho do nejakej miestnosti a po chvíli vyrástol. Ďalej si už nepamätám čo bolo...

Neviete čo môže znamenať takýto sen? Prečo ta bol práve slenderman...

v období, kdy si hledáme partnera, se nám může zdát o těžkých úkolech, které plníme. Podobně jako pohádkový princ musel prošoupat železné boty či sníst olověné chleby, aby získal vytouženou princeznu. Jde o to, abychom si díky takovým snům uvědomili, že tohle téma je teď pro nás aktuální a významné.

175345-sny-pry-symbolizuji-nevyrcena-prani-i-strach.html

P.S. rozšířil jsem si duševní obzor, ode dneška vím co je slenderman...

Mně se kdysi zdál sen:
Vyšel jsem z domu, na obloze letěl meteor, pak další a další, pak už to nebyl jen meteor, ale rozžhavené skály, já jsem si pomyslil, že bych se měl někam schovat, ale pak jsem si uvědomil, že před tímhle bych se asi nikam neschoval...
...probudil jsem se s rukou v nočníku.
Ten sen si pamatuji proto, že ten den pak spadla Columbia.