Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šnupací tabák obecně

Šnupe tu někdo tabák ? :) Rád bych tu otevřel takovou všeobecnou diskuzi o tom...Nedávno jsem četl že šnupání není rakovinotvorné podle nějaké studie... Co je na tom pravdy co myslíte ? Jaké značky šnupěte ? Jak často ? Užíváte tabák i jiným způsobem ? Já obecně šnupu už 2 roky... "chutná mi to" je mi po tom skvěle a hlavně silnější značky jako red bull vám krásně protáhnou nos...

loading...

Clovece ve spanelsku mi jeden Marokanec dal ochutnat jejich tabak, mel to v takové kulaté krabicce.
Od toho tabaku (od pohledu vypadal jak snupaci) vzal kousek (jak hrasek) ten sem si mel zabalit do papirku na koureni a dat za zuby mezi dasen. Tak se ta chut dostavala do celych ust, ale hlavni byl ten ucinek, kde to fungovalo jak silny kafe, nevim, jestli to nk roztahuje cévy nebo tak, ale jakoze sem byl z toho docela nakoplej.