Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nove rodinne auto

ahoj vsem,

mozna to patri na jiny server, ale obvykle chodim sem. rad bych se poradil ohledne vyberu auta. ma to byt rodinne auto pro 5 osob a zvazuji osobni dodavku. kdyz bych mel vybirat z techto tri, kterou byste mi doporucily. kterou celkove a kterou motorove. slysel jsem, ze motor d-4d mel nejake problemy kdysi. navic tyto tri modely se pry vyrabeji na jedne lince.

toyota proace verso
peugeot traveler
citroen space traveler

mimochodem, co rikate na nissan nv200?

jak hodnotite znacky co do spolehlivosti a jednotliva auta?

moc dekuji za podnety

Než dodávku pro 7 osob bych volil něco menšího, pro 5 osob je velikostně třeba Citroen Berlingo / Peugeot Partner (stejný auto). Ale to je taky takovej kompromis pro živnostníky s rodinou.
U těchto větších aut musíš počítat i s větší spotřebou.

Velký rodinný auto je Ford S-Max, Opel Zafira, Citroen C4 Picasso, Grand C4 Picasso.