Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pes a preprava na motorke

zdar...mam doma fenku jacka rusela 1,5 roka a potreboval by som nejaku dobru radu ako ju prepravovat na motorke konkretne na klasickej babete co by sa tam najlepsie hodilo...Mam detektor kovu a planujem si kupit babetu aby som mohol hladavat aj dalej od svojho bydliska...nejake napady ? mate nejake skusenosti s prepraou psa na motorke ? najlepsie by bola nejaka prepravna"klietka" tak aby mohla mat vystrcenu hlavu von....ona totiz to musi vsetko vidiet a vsetko kontrolovat :)

Kočárek pro mimina "za kolo". Netuším, jestli to vyhláška nějak neupravuje (kolo není babeta), ale budeš king. Když tě zastaví blizny, vždy můžeš tvrdit, že je onen tvor v kočáře tvým potomkem ]:). Ale musíš mít vlaječku...