Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jakou e cigaretu

Jakou e cigaretu koupit?
Musí vydržet celý den, jsem silný kuřák.
Nesmí to prskat a téct do huby. Kdysi jsem to zkoušel a kvůli tomuhle jsem s tím šlehnul.
Díky za tip.

Doporučuju něco od eLeaf nebo Joyetech. Mrkni na VaseCigareta nebo eJuice a vyber si.
Liší se tvarem, velikostí, počtem baterek (zpravidla 1/2/3), které se tam vejdou.
Malé (různé pico) strčíš hravě do kapsy. Ty větší (s více bateriemi) už tak snadno ne. Osobně mám eLeaf iStick TC60W s Melo 2 hlavou a naprostá spokojenost - ovšem jen 1 baterie 2500mAh a nabíjím každý den.