Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lubrikancni gel

Dobry den,
Chci se zeptat jestli se muze pouzivat lubrikancni gel pri oralnimu sexu.na obalu je napsano ze po poziti detmi se ma vyhledat lekar,tak to asi nemuze se provozovat oral kdyz je namazany ze?

loading...

Nad 15 let není dítě,takže se jí to varování netýká.Jinak máš po přítelkyni.
Zeptej se raději v lékárně nějaké mladší lékárnice,jestli po tom mívá nějaké zažívací potíže.:-)
Ale jedovaté to moc nebude,to by bylo na obalu něco jako: maximální denní dávka je 50 gramů.
Nebo měnit přítelkyně,ona se ta spotřeba na osobu pak sníží.