Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hra http://www.rychlahra.org/eroskop-up/

Koukám na bednu, na "Kino Barrandov" probíhá hra, kde máme zavolat, ve kterém políčku se nachází slovo "TYGR" (Je v políčku C3) a výhra je 7800Kč.
Mám mobil, používaný jako záložní, na kartě je nabito přes 200Kč.
Má cenu do studia volat s nadějí, že se dovolám dřív než vyčerpám celou částku na kartě?
Ten týmobajl moc nepoužíváme a potřebujeme z něj občas volat a občas dobít, aby ta simka zůstala aktivní a těch 200Kč co tam teď mám klidně obětuji.

Vyhrál jste tam už někdo? Kolik vás stál ten hovor?

loading...

Tak si pusť tyhle blbosti v některých TV někdy v noci,jestli to ještě vysílají.Tam pořád poskakuje nějaká sexy holka nad tabulí,kde třeba chybí 2 písmenka nebo číslo,co by uhádl každý žák od druhé třídy,v ruce drží pár tisícovek a pořád povykuje:tak proč nevoláte,vždyť to určitě víte,tak už zavolejte a vyhrajte.Pak dají pár telefonátů,kde to kupodivu nikdo neuhodne a ona běduje dál.Nikdy jsem neviděl,že by někdo vyhrál.Je pravda,že jsem to nikdy dlouho nevydržel sledovat,když už ta kočka nic nového neukazovala.:-p
Možná až když za telefony vyberou pětinásobek,tak to někomu nechají kvůli reklamě a sledovanosti příště.
Něco jako křížovka v letáku Kauflandu:poslat tajenku sms,cena sms 5 Kč,každá 300.sms vyhraje 500 Kč.Tj,vyberou 1500,vyplatí 500.Něco sice zaplatí operátorům za sms,ale zase jim zůstává vše za posledních nedokončených 300 sms.

viděl bych tam tyto úskalí, proč nikdo nevyhraje:
– "zdržování lince", ale do studia se dovolá málokdo, cílem je protáhnout , protože je jedno jestli výherci dají 1000 nebo 30000. Důležité, že za dobu protahování vyberou mnohem víc. Také je jim uplně jedno, že za pokutu zaplatí třeba milion, protože možná vydělají víc (resp pokutu má asi platit televize Bordelov, ale asi není problém si vyhradit ve smlouvě, že v případě pokuty si ji nechá proplatit od pořadatele kolotoče)
– Podle mě ani není jisté, že se dovoláte do studia k té dané soutěži ,ale k něčemu jinému (protože dole na obrazovce běží něco jiného, jako nákup "klenotů" a nebo tam ještě běhá dole uplně nějaký extrémně složitý příklad, který člověk není schopen vyřešit normálně (naposled tam bylo něco jako součin nějakých čísel dá ASCII kód, který byl asi 200 znaků dlouhý a z něj se dá něco uhodnout)
–ani není jisté, že výhra je za skutečně za tu primitivní hádanku ( hádání řemesel, nalezení jiných obrázků), ale týká se jiného úkolu (viz bod výše)

– pořádá to nějaká kyperská firma