Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Štěnice

Na kolejich se nám vyskytly štěnice a mám otazku: Jak se co nejrychleji zbavit stipancu od štěnic na celém těle? Tělo si čistím každý vecer mydlem a alpou, když to pak svědí tak si to natiram niveou. Už je to skoro tyden a stipance stále zůstávají. Za 4 dny se vracím na koleje a je mi trapné mít s holkama sex když mám po celém těle cervene pupinky co vypadají jako kdybych měl nějakou nemoc.

loading...

běžně je přes den fakt "nejde" najít. Nicméně prvního štěňátka jsem si všiml dopoledne. Jen tak ze zvědavosti jsem si vyhledal, co to je asi tak za broučka? No a pak to začalo... Nejdříve jeden štípanec, pak pár dnů nic, pak zase baba jakýsi, pak zase nic a pak už oba a více.... A měl jsem na pár týdnů o zábavu postaráno.