Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zjistili množství přenesených dat?

Ahoj, zajímalo by mě, jak, vyšetřovatelé zjistili "Když vyšetřovatelé po Kimově vraždě kontrolovali jeho laptop, zjistili, že naposledy byl zapnutý právě 9. února a že z něj v ten den někdo přenesl mnoho dat."

Zjistili to nějak standartdně přesdatum posledního přístupu nebo nějakým jiným obskurním způsobem? Ono datum posledního přístupu nemusí nutně znamenat, že soubor byl přečten celý, natož někam zkopírován.

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/kimuv-bratr-se-pred-svou-vrazdou-setkal-s-tajemnym-americane/r~2e31d278050211e888190cc47ab5f122/?redirected=101

Jo jako že by frajer ty data posílal přes operátora. To mě fakt nenapadlo. I když nic není nemožné

přitom potvrdila pravost dezinformačního spisku Olovo, vyrobeného dokonce, jak se ukázalo, na počítači Úřadu vlády. Zeman osobně podal trestní oznámení na reportéry MF Dnes pro pom

https://www.anobudelip.cz/cs/o-nas/blogy/11543/milos-zeman-byl-a-je-ochrancem-korupce (opravdu jako černý humor mi připomíná, že text je na této doméně)

Když jsem měl před pár lety internet od kabelovky s limitem tuším 100 GB za měsíc,mohl jsem si na jejich webu na svém účtu denně prohlížet spotřebovaná data a byl tam i graf s přesnými čísly,kolik se který den v tom měsíci přeneslo.Takže nic nemožného nebo tajného.A ISP i ví,kam se kdo připojuje.