Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejasnost v sexuální orientaci

Ahoj, je to trochu trapné, ale už mě to nějakou dobu trápí, bojím se, že je se mnou něco špatně.
Je mi 19 let (vlastně mi táhne na 20) a ještě nikdy jsem s nikým neměla vztah (ani nebyla do nikoho zamilovaná). Klukům se nějak nelíbím (ne že bych se někdy ptala), ale to by mi asi nevadilo tolik jako fakt, že se ani nikdo nelíbí mě. Jasně - ráda se kouknu na pěkného svalnatého kluka, ale že bych z nějakého byla unesená, jako to vidím u kamarádek, to se říct nedá. A nelíbí se mi nějak výrazněji ani holky - na ty taky kouknu, ale nevím, jestli ze zvědavosti, nebo že se mi líbí. Nevadilo by mi, kdybych byla lesba, ale vlastně nevím, co jsem. Nemívám sexuální sny ani fantazie, takže to podle toho taky nemůžu posoudit. Napadla mě taky možnost, že jsem asexuál, jenže já sex chci, takže opravdu nevím. Vážně mám pocit, že je se mnou něco špatně, nebo prostě podvědomě odpověď na svůj problém znám, ale bojím se si ji přiznat - myslíte, že by to tak mohlo být? Omlouvám se, že jsem vás připravila svým příspěvkem o čas a děkuji za jakékoli vyjádření.

loading...

Omlouvám se, že jsem vás připravila svým příspěvkem o čas

Trochu zapracuj na svým sebevědomí. Jdeš se poradit a ti, co sem lezou, činí tak dobrovolně, ten čas ti věnují sami. Kdyby ho neměli, tak by sem nelezli a nepsali. Takže se neomlouvej za věci, za který nemusíš.