Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je dobré po prasknutí kondomu ukončit koitus?

Chci se zeptat, jesli když při koitusu dojde k prasknutí kondomu, jestli je rozdíl v tom, že se vezme nový kondom a pokračuje se a nebo se přestane (na den třeba) . Jestli třeba při pokračování by nějak nedošlo k "zamíchání" spermatu , které by jen zůstalo někde na krajíčku pochvy.. Zajímá mě to vzhledem k otěhotnění. A zajímá mě to ve 2 variantách: když došlo k ejakulaci a když nedošlo. Ptám se i s ohledem na možnou preejakulaci.

loading...

na to je těžké odpovědět. To je prostě náhoda. Bezpečné bude, když den dva pleskačku odložíte. Pokud má žena po ovulaci, tak bych to asi riskl a pokračoval. Není to 100%, ale na druhou stranu se z toho nemít dítě dělá až moc fetiš. To dítě se dycky nějak vypiplá,ne? :)