Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lékař s ochotou poradit

Dobrý den :) Prosímvás potřebuji s někým něco online probrat.. týká se to zdraví
Jde 2 obory
1 Neurolog
2 Sexuolog
Jestli někoho takového jen trochu znáte a víte že by ho neobtěžovalo dát mi pár rad, dejte mi prosím nějaký (chat kontakt) dlouho ho nezdržím.. Děkuju moc.

loading...

Dobře
Mám určité podezření na prokrvení mých končetin tím asi i mozku oproti ostatním lidem mám ruce i nohy chladné někdy nešikovné...to za prvé, Bývám dosti často unavený pak se mi i zhoršuke zrak např. v práci jako když se oko zalije zákalem ... Možna s tím souvisí že mi to pak moc nemyslí..co s tou hlavou dělat prosím No a na to že mi je 21 let mám nízké libido... před slečnou mi to nějak nejde se vzrušit. Možná to chce lékaře přes prokrvení..přes sexualitu..přes zrak..možná mj s tím nějakým zázrakem dokážete pomoci..třeba to nějak všechno souvisí prosím poraďte mi. Děkuji za váš čas

Jestli jsi u něj už byl a on to takhle odfláknul, zkus se poradit ve své zdravotní pojišťovně. Na to oční bych se zkusil objednat bez doporučení.

Můj švagr je praktický lékař a už párkrát mu zdravotní pojišťovna napařila několik desítek tisíc pokuty, protože léčil pacienty tak jak si myslel, že by je léčit měl a přešvihl náklady na léčení nad částky co je zdravotní pojišťovna byla ochotna akceptovat, Tak při takovéhle buzeraci se nedivím, že na to někteří lékaři házejí bobek.