Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bůh a víra

Jak začít toto téma píšu spíše pro diskuzi o věřících lidech, přestože je u nás jedna z nejmenších procent víry lidí i tak je počet věřících enormní téměř 2000000 lidí, ačkoliv proti víře nic nemám tak mi hlava nebere proč tolik lidí věří falešnému náboženství, navíc s tím co je v bibli napsané může věřit jenom cvok, pokud někdo věří například v budhismus tak to beru OK, ale bible, korán a další rozšířené náboženství jsou jen zmanipulované lži mající ovlivnit myšlení lidí, taky nemám nic proti víře v Boha bez jakýchkoliv knih, určitě je pravděpodobnější bůh který zemi a lidstvo pouze sleduje než ty bláboly v Bibli. Opravdu je takový problém modlit se k Bohu bez nesmyslné knihy jako je bible, kterou vymysleli lidé aby vydělaly peníze nebo lidi ovládali jako loutky? Nebylo by na škodu když by bylo vytvořeno nové náboženství kde by nebyla sepsána kniha pouze by se modlilo k pravému bohu (i když žádný s největší pravděpodobností neexistuje.) Snad mě chápete, můžete diskutovat. :puff:

Nebylo by na škodu když by bylo vytvořeno nové náboženství kde by nebyla sepsána kniha pouze by se modlilo k pravému bohu

Tak ho založ,vstupní poplatek dej pouhý 1 dolar,zblbni nevěřící i původní křesťany a jsi miliardář.:-D
Když vymyslíš univerzálního multikultiboha,můžeš přibrat i muslimy a hunduisty.Jen nezapomeň,že ten pravý Bůh by už neměl být Ten,ale spíš genderově neutrální To.