Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem správné použití INSTEAD

Je věta

The GPU has 128MB of eDRAM but instead of the eDRAM acting like L4 cache as it did earlier, it instead serves as system memory.

správně? Četl jsem si odkaz, a tam je první použití instead of OK, ale už nevím, a hlavně použít to 2 ve větě se mi už vůbec nezdá.

Mně to připadá naprosto v pořádku. Místo té L4 cache jako která sloužila dříve nyní slouží jako systémová pamět. Nevidím problém.

edit: Teď když se na to podívám zpětně, je pravda že mi tam taky úplně nesedí. Ale nemyslím si, že je to špatně.