Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevypadá to vůbec špatně

Dobrý den učím se na prodavače v Penny, je mi 18:-D už sem se chtěl zabít na konci roku abych nemusel na prodavače do práce protože po ukončení školy budou asi.chtit abych šel dělat, zkrátka sem nechtěl dělat otroká za 9 tisíc měsíčně ale teď sem četl že Lidl má nástup mzdu 28000 tam se dostanou spíš jen ty nejlepší protože s takovou částkou na.takovou profesi si asi budou vybírat jen hezké prodavačky / prodavače, ale Penny má prý 18000 a příští rok po.zakonceni to bude 20000.asi hrubeho ale 17000 neni špatné,Takžeokud budu žít s rodičema nebude zas tak špatný jak sem.si myslel. Rodičům budu dávat 3500 zbytek si budu šetřit takže nebudu muset jít jen do práce z práce a brečet v koupelně, možná ano ale 5 týdnů ročně si za ušetřené peníze bude možné i koupit možná dovolenou (ceny nejsou tak hrozné.) Takže za pár let pár stovek tisíc ušetřím a koupím si třeba i dovolenou! A kdyžtak pak za těch pár let dam výpověď a budu pařit hry a život nakonec třeba pouze neprotrpim. Tohle má byt spíš zpověď pokud jste si posrali život a šli na blbou školu nemusí to být tak hrozné!

Jo je super, že to máš tak pěkně naplánované. Tak ať ti to vyjde, kamže to chceš na tu dovolenou? Moje babička měla podobnou představu, že když chodím přes prázdniny na brigádu, tak pak na konci srpna budu za ty peníze cestovat, jak to viděla v televizi. No při seznámení s realitou, že by se s tím dalo dojet možná k hranicím zklamaně přestala s fantazírováním.