Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se chovat normálně?

Zajímalo by mě jak se mám chovat normálně ačkoliv nemám počítač a sem "psychopat" (asociál) a neumím se bavit s lidma a každý styk s lidmi me stresuje, tak se nijak bavit nemůžu, a ty pitomý rodiče ftrt budou mluvit o tom abych se zabavil tak se mám bavit s přáteli.

Zabavit se můžeš různě i bez počítače.Třeba sportem nebo nějakým koníčkem.Musíš zjistit,co Tě baví a ne se flákat a nudit doma.Nebo si najdi holku(1 nebo víc),která Tě nebude stresovat a nebudeš mít čas vůbec.Ty zájmové činnosti jsou i bez nutnosti mluvit s lidmi-některé sporty,rybaření,turistika,zahrádka,puzzle atd.Ale ve vlastním zájmu se lidem nevyhýbej,až budeš chodit někam do práce,budeš muset mluvit stejně.

...jak se mám chovat normálně ačkoliv nemám počítač...

Ve školce na pískovišti si povídají dva předškoláci:
"Čo ty víš vo lášče, když nemáte televiži."
Ale to už je asi strašně starý vtip, dnes asi těžko najdeme rodinu co by aspoň jeden televizor doma neměla.