Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde zjistit že balík je 18+ v zásilkovna ?

Ahoj jde nějak zjistit na zásilkovně že balík je 18+ ?? Dlouhodobě kouřím e-cigarety a objednal jsem si balík do města kam syn chodí do školy tak by mi tam pro to mohl skočit.Jenže nevím jestli mu to vydají, z názvu e-shopu nic nevydudukují co se v balíku skrývá. Takže otázka zní vydají to synovy když mu dám peníze a on mi pro to skočí ale obsah balíku je 18+? Balík má hodnotu 650Kč a je to na dobírku,kód na vyzvednutí balíku mu zašlu takže jenom se ptám na otázku.

loading...

Dobrý den, pracuji v kanceláři, kde jsme z důvodu, aby byla známá v okolí zřídili také výdejní místo zásilkovny. Zásilkovna se řídí pravidlem - heslo je heslo a nepožaduje žádnou další identifikaci. Pouze v případě, že adresát ztratí heslo a číslo zásilky atd je to trochu komplikované. Toto vše je věcí prodávajícího a zásilkovna je přepravní službou a nic víc. Např v etickém kodexu partnerů zásilkovny je, že pobočka musí být přizpůsobena pro přístup každému (nechtějí sexshopy apod.). Zásilkovna je přepravní službou s určitýmy přepisy, ostatní je věcí odesílatele. Třeba se potkáme.