Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brýle na dálku

Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat jestli by mi tady někdo poradil nějakou optiku kde bych sehnala kvalitní dioptrické brýle. Nosila jsem jeden čas kontaktní čočky, ale už mě nebaví si to do těch očí pořád dávat a myslet na to, a brýle mám staré ještě z mládí. Mám nějakou představu asi spíš cenovou, že bych se chtěla vejít maximálně do 5 tisíc, nejde mi ani o značku ale aby něco vydržely. Budu ráda za každý tip co mi dáte kam bych se měla jít třeba podívat díky moc :)

Děkuju moc za vaše tipy a zkušenosti které máte. Byla jsem se o víkendu podívat ve 3 optikách. A na konec jsem skončila v tom GrandOpticalu na Smíchově. Asi nejlepší výběr z těch třech. Ještě jednou dík :)