Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čo zbierate

zdravim chcem sa opytat co zbierate? ja uvazujem žeby som začal zbierať modely aut alebo este nieco,hladam inspiraciu.... auta asi v mierke 1:32(neviem i to musia byt auta na tom stojane alebo mozu byt "hocijake") ... hladam nieco nie prilis financne narocne, zbierat len tak pre radosť :)

• Koprivy, šípky muzes zbirat.
- Zbratelstvi je od kazdého jiné, jestli ti chybi v hlave to zakladni "proc zacit sbirat", tak to snad nedava ani smysl, nekdo zbira odznaky nekdo modely, kazdy ma proto svuj duvod, tak jak ma rad kazdy jinou barvu..

TiP ~Zkus postovni znamky.
• Nestoji to moc, nezabere to misto, nekteré znamky jsou opravdu hezké, da se to zehnat vsude, kdyz sem byl maly otec kupoval tusim obalky kde bylo nahodnych nebo mix nakych 30 znamek, Cuba, Australie, etc, uz presne nevim ..