Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno hledám film/seriál ČT

zdar,
cca před rokem běželo v sobotu nebo neděli ráno na ČT2 kolem 6 hodiny nějaký dokumentární cyklus o různých českých lidech. jaký měli život a tak. délka cca 50 minut. mimojiné tam byl vynálezce kinoautomatu Radúz Činčera a taky další různí. nemůžu to nikde najít, nevěděl by někdo?
díky

edit: jeden díl byl vždy o tom jednom člověku, bylo to mluvené jedním mužským nebo ženským hlasem a bylo to z pohledu 3 osoby a byly k tomu vždy jako dobové videa

už jsem to našel, tímto bych chtěl poděkovat nějaké chytré hlavě včeské televizi že uchovává program i několik let zpětně a takto jsem to nalezl
zřejmě zcela po haluzi protože protože pokus omyl jsem si dával náhodné soboty za poslední 2 roky a je toho jen 8 dílů a hned asi na 3 náhodný pokus jsem to našel

jedná se o Soukromé století

http://www.ceskatelevize.cz/specialy/soukromestoleti/

díky všem dvěma za snahu

btw: díl o činčerovi jsem nenašel, asi tam byla o něm jen zmínka? už si nepamatuji
díky a klozet