Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stání na nohou ve fabrice

Dobrý den... stojím celou dobu ve fabrice na nohou a jen se otáčím o půl otočky...
Máme pracovní obuv jenže z té mě už velmi bolí nohy hlavně pata trpí, nehledě na to že občas mi do boty spadne železná špona apod.
Dokážete mi pomoci a doporučit nějaké vložky do bot se kterými se to dá nejlépe zvádnout....?? Moc díky za odpovědi třeba máte podobné zkušenosti. Dobrou radou budu zase já pomáhat dalším lidem. :)

Asi ti neporadím, ale trpím taky (aspoň nejsi sám ]:)). Dělám ve vstupní kontrole a několikrát denně chodím na "plac" (příjem) vybrat vzorek kusů. To si musím vzít těžkotonážní boty, protože bych (spatřil-li by mě bezpečák v teniskách) platil pokutu jak mourovatý. Problém není ani tak otlak na noze, jak bestiální smrad ze zapařené klače z oněch komočuch. Jestli tě noha bolí, zažádej o ortopedické vložky - firma by je měla hradit.

Je potřeba kvalitní pracovní obuv. Domluv se zaměstnavatelem na lepší obuvi, nebo zkus dojednat že si boty koupíš sám a on ti něco přispěje. Záleží jak ochotného máš zaměstnavatele.
Nebo jsem někde viděl protiúnavovou podložku pro práci vestoje, ale nemám s tím zkušenost.

Ve zdravotnických potřebách prodávají speciální vložky do bot na dlouhé stání. Ale nejsou nejlevnější.
Já taky dlouho stojím. Jedna noha mě pod patou bolela tak, že jsem se nemohla soustředit na práci a pořád jsem si ulevovala a přešlapovala. Vyřešila jsem to tak, že jsem si do pracovní obuvi koupila celobotové vložky (v mém případě) "na podporu podélné nožní klenby" a mám klid. Prodávají se i jen jednotlivé díly vložek pod patu, pod prsty ...)

Myslím, že v prodejně zdravotnických potřeb vám poradí.