Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám song dle slov

Ahoj, hledám song, který hráli v rádiu mezi 12.3. až 15.3., typnul bych zpěváka na kryštofa krajčo nabo hudební formaci chinaski podle hlasu.

Slova jsem snažil se najít ve vyhledávači nebo na karaoketexty, ale bez výsledku:
fragmenty slov:
"Ty noci chladný lednový"
"teď je hotovej"
"do tepla kdo by *sel" (slovo *sel jsem spatne poznamenal, může být "šel" nebo "nešel" patrně)
"fajnovek"

Nevím, jak to opakovat, ale melodii si nepamatuji, pouze tyto fragmenty slov.
Umí Shazam upload audiosouboru nebo se musí přes mikrák (Případně máte radu, jak nasimulovat vstup mikrofonu z audiovstupu, aniž by utrpěla kvalita přehráním a opětovným nahránímú? Existuje nějaký návod nebo rada jak využít shazam bez nějakých aplikací? Jestli je nějaká webová služba, která na shazam uploaduje vybraný soubor. Navíc nevím, zda na symbianu to pojede.

jinak tohle je pěkný web, na detekci: https://www.acrcloud.com/identify-songs-music-recognition-online/

A neruda to není. asi mi nezbyde než se podívat na diskografii Andreje Krejča, chinaski jestli to mají v textech