Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Je to pedofil?

Dobrý den, seznámil jsem se s jednou holkou se kterou jsem si normálně psal. Byla fajn. Pak mi ale napsala jestli bych ji neposlal fotku bez trika. Nikdy jsem tu holku neviděl a nevím jestli to nebude pedofil. Poslala mi ale i pár jejích fotek kde na každé byla ta stejná osoba. Tak já nevím... Nemá profilovou fotku. Nevíte, jak zjistím jestli je to pedofil nebo ne? Předem díky za odpověď.

To asi přesně nezjistíš.To bys jí musel požádat,ať se vyfotí s dnešními novinami,protože pak ta fotka bude aktuální a ne stažená někde z webu.Taky se můžeš podívat na EXIF u zaslaných fotek,kdy vznikly.Taky existuje Skype,kde se můžete vidět přímo.
Napiš jí,že tělo jí ukážeš až při osobním setkání.Že prostě uznáváš jiné hodnoty než jen vzhled a krásu postavy.A rozhodně nic neposílej,později by to mohl někdo zneužít k nějakému vydírání nebo rozesílat dál.

Bez trika - no, jakž takž. Na seznamkách taky bývá požadavek: "Bez fota nepište". Když bude chtít i bez kalhot, tak to skončí sranda a začne náboženství. Kolik let ti je? A proč jste se ještě nesetkali?

Víš určitě, že si nepíšeš se mnou?
:-D:-D:-D:beer:

Jestli to spis neni naopak, tady jedna a ta sama osoba co meni nicky a IP adresy a poklada stale otazky tohoto typu, by me neprekvapilo, ze jsi ten pedofil prave ty.
* Psat dotazy typu, ma holka ma moc malou dirku, potrebuji zabijet zviraka, myslim na sebevrazdu, chci zabit otce, bez dobrovolne na psychinu, nez nekomu opravdu ublizis (to co mas se menuje rozpad osobnosti, jesli se u toho uspokojujes, mas byt davno zamrizema, myslim ze je cas se podivat, kdo se pod tou PROXY schovava..)

Kdyz se otevreli Lide.xx, tak sme takové pedouse nahaneli, nachytavali na webku, vsi zasrané. Aby se kvuli takovym zmrdum bal clovek poustet decka doskoly..