Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hubenost

Zdravím, už 6 let se minimálně 2 krát týdně věnuji posilování, půl roku dělám box, ale stále se od lidí potýkám s narážkama na to že jsem hubený. Vážím 75 kilo, měřím 186 cm, 22 let. Stravuji se dobře, piju proteiny, počítám si kalorie, ale jsem prostě takový typ co nic výrazného nepřibere (ektomorf). Docela mi to ubírá na seběvědomí když mi holka co se mi líbí třikrát za večer řekne že jsem hubenej. a nejen ona, v práci si ze mě utahujou, na párty....přitom nejsem nějaké párátko, ale může vedle mě stát milion swagošků co mají nohy jak špagety ale stejně to budu já, ten na koho se lidi podívají a řeknou si že je hubenej. Nějaké rady jak jim zavřít zobáky nebo nevypadat tak hubeně?

Vzhledem k tvému věku, váze a výšce, máš podle BMI zcela ideální váhu. Pokud cvičíš a posiluješ, asi nemáš žádný tuk jen svaly a může to zdánlivě vypadat hubeně. Asi proto, že česká populace je spíš zvyklá na plnější tvary obyvatel. A taky možná, že právě ti, co říkají že jsi hubený, mají o trochu víc a závidí. :-) https://cs.wikipedia.org/wiki/Index_t%C4%9Blesn%C3%A9_hmotnosti

No tak úplný kostry taky nemusím, ale třeba dneska jsem koukal na tu Superstár. Byla tam holka myslím 16 let a vypadala jak nafouklá rukavice. No sice tvrdila, že chce zhubnout, ale nechápu, jak se někdo za pouhých šestnáct let dokáže tak dokonale vyžrat. Tak to už raději tu "kostru". :-) Každý člověk s nabývajícím věkem roste. Nikoliv do výšky, ale do šířky. Nejenom, že nabývá nějaký ten tuk, pokud zrovna nedrží krutou dietu, ale poněkud se rozšiřuje kostra. Pokud například v mládí přirozeně štíhlá holka si chce stejnou postavu zachovat i třeba po čtyřicítce, tak začne vypadat kostnatě. Na druhou stranu, pokud je taková holka v šestnácti zřetelně tlustá, jak bude vypadat ve čtyřiceti? I kdyby chtěla později výrazně zhubnout, bude vypadat jak pytel,pověšený na věšáku. Kůže na ni bude viset jak ten pes s přerostlou kůží, šarpej se myslím jmenuje. :-) Tak si myslím, že zejména holky by v mládí měly být spíš hubené, než při těle. Budou tak mít do budoucna větší rezervu. Pro kluky to asi bude podobné. Když bude při těle v šestnácti, kde bude mít v budoucnu místo na půlmetrákovej pivní mozol? :-D Ale možná se na to dívám z pohledu svých 76 kil. Můj brácha se svýma 130, to třeba vidí jinak. Když jsem mu říkal, že ho klepne pepka jestli nezhubne, tak tu cejchu nadzvednul rukama a řekl.
"No neblbni, přece se toho nezbavím. Víš kolik to v těch pivech stálo prachů?" :-D8-)