Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mrtvé forum?

Mam dotaz je toto forum mrtvé, a je tu vubec nejaky admin jen ze tady nejaky magor dal reklamu jak vydelat hodne penez a nikdo to.nesmazal ackoliv je to poruseni kazne a pravidel portalu. Je tu nejaky aktivni admin nebo jen autonaticke zablokovani kdyz nekdo da par spamovych prispevku po sobe? :-[

Reklamu máš všude kam se podíváš a nabízí se ti taková podle stránek které jsi kdy navštívil.
Provoz poradny taky nemáš zadarmo.
Je zajímavý mě zatím na této poradně nikdy nic nesmazali .... a to kecám skoro do všeho :)

Čím to tak asi je?

No kolikrát a furt dokola dotazy - nejlepší mobil s nejlepším foťákem za tři tisíce,herní notebook do deseti tisíc, Herní stolák na nejvyšší detaily do dvacítky. Nefunkční Windows 7 (zjištěno rádcem) po 10ti letech ....,mizerná kvalita českých Windows 10,zbytku světa fungují a podobně.